گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/زمینه هوشمندسازی شهر اصفهان فراهم شود
کد محتوا : 32731
تعداد بازدید: 399
دوشنبه، 15 بهمن 1397
زمینه هوشمندسازی شهر اصفهان فراهم شود
روشن:
زمینه هوشمندسازی شهر اصفهان فراهم شود
رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شفافیت بخش مهمی از یک شهر هوشمند بوده و باعث ایجاد بیشترین میزان بازدهی زندگی شهری می شود، بنابراین در جهت بهبود استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه شفافیت و اطلاع رسانی بر تسریع فراهم شدن زمینه هوشمندسازی اصفهان تاکید می‌کنم.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان و به نقل از ایمنا، فریده روشن در شصت و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: منشور حقوق شهروندی در رابطه با حق اداره شایسته امور و حسن تدبیر نسبت به کارآمدی، قانون‌مداری، شفافیت و رعایت عدالت و انصاف تاکید می کند که این موضوع باید مورد توجه مسئولان و کارمندان قرار گیرد زیرا بر مبنای این منشور شفافیت و اطلاع‌رسانی حق مردم است.
 
وی ادامه داد: شفافیت علاوه بر آنکه حق مردم است به عنوان یک اصل در مدیریت و حکمرانی خوب می تواند از فساد جلوگیری کرده و در نهایت باعث تعالی یک سازمان و بهبود رابطه حکمرانان با مردم شود.
 
رییس کمیسیون فرهنگی، احتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به حضور خود در کارگروه شهر هوشمند کلانشهرها که هفته گذشته در تهران برگزار شد افزود: شفافیت بخش مهمی از یک شهر هوشمند بوده و باعث ایجاد بیشترین میزان بازدهی زندگی شهری می شود بنابراین در جهت بهبود استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه شفافیت و اطلاع رسانی بر تسریع فراهم شدن زمینه هوشمندسازی اصفهان تاکید می کنم.
 
وی خاطرنشان کرد: از معاونت برنامه ریزی تقاضا دارم که نسبت به تشکیل شورای عالی فناوری اطلاعات در کمترین زمان ممکن اقدام کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.