• 1400-06-07 16:45
  • کد محتوا:52911
مدیریت شهری برای افزایش خدمات غیرحضوری اهتمام ورزد

 رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همتی که شهرداری در واکسیناسیون بخشی از پرسنل داشت قابل تقدیر بوده و نیاز است این فرایند تسریع شود تا تمام همکاران مجموعه مدیریت شهری علیه کرونا واکسینه شوند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، منوچهر مهروی پور امروز (یکشنبه 7 شهریورماه) در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تبریک کسب مدال سوم کاروان ایران در پاراالمپیک ۲۰۲۰ توسط علیرضا مختاری ورزشکار اصفهانی، گفت: با شیوع کرونا بیش از یک سال و نیم زندگی مردم دستخوش تغییرات خاصی شده و زمان مشخصی هم برای پایان آن نمی‌توان تصور کرد.

وی با بیان اینکه درپی بروز این اپیدمی ارائه خدمات به مردم نیز دچار تحول شده است، افزود: در این شرایط خاص و روزهای قرمز کرونایی همکاران ما در شهرداری به صورت حضوری و دورکاری درحال ارائه خدمات هستند اما شاهد افزایش حضور مردمی هستیم که برای دریافت خدمات به شهرداری مراجعه می‌کنند که این ازدحام زیبنده نیست لذا نیاز است مدیریت شهری برای افزایش خدمات غیرحضوری اقدامات لازم را انجام دهد.

مهروی‌پور خاطرنشان کرد: همتی که شهرداری در واکسیناسیون بخشی از پرسنل داشت قابل تقدیر بوده و نیاز است این فرایند تسریع شود تا تمام همکاران مجموعه مدیریت شهری علیه کرونا واکسینه شوند.