• 1400-08-30 12:41
  • کد محتوا:53452
بودجه منطقه ۱۱ پاسخگوی نیازهای آن نیست 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گفت: بودجه در نظر گرفته شده برای منطقه ۱۱ به طور کامل اختصاص داده نشده و این ردیف‌ها، پاسخگوی نیازهای منطقه نیست.  

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، حجت الاسلام منوچهر مهروی پور صبح امروز در هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان در بیان تذکرات خود اظهار کرد: منطقه ۱۱ در سال ۸۲ به مناطق شهر اصفهان اضافه شد و از محلات قدیمی و گردشگری اصفهان است. 

وی افزود: بودجه در نظر گرفته شده برای این منطقه به طور کامل اختصاص داده نشده و این ردیف‌ها، پاسخگوی نیازهای منطقه نیست. 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر با اشاره به راه اندازی میز محلات توسط شهردار اصفهان گفت: این اقدام خوب است اما باید تأکید کنیم که تلاش‌های لازم صورت گیرد تا کاستی‌ها کم شود. 

وی تأکید کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک بحث تردد در منطقه ۱۱ را بررسی کند. همچنین کمبود فضاهای فرهنگی و آموزشی به خصوص در حوزه بانوان از جمله مشکلات این منطقه است که باید به آن رسیدگی شود. 

مهروی پور با بیان اینکه ۱۱۷ هکتار بافت فرسوده در منطقه ۱۱ وجود دارد، گفت: برای حل این مشکلات اقدامات خوبی انجام شده اما پیگیری مداوم آن لازم است. 

وی با بیان اینکه ردیف‌ها و تبصره‌های مدیریت شهری تهران در بودجه ۱۴۰۱ باید توسط مرکز پژوهش‌های شورا بررسی شود تا به عنوان الگویی برای بودجه اصفهان در نظر گرفته شود، گفت: برخی از تبصره‌های بودجه به خصوص در حوزه حمل و نقل عمومی می‌تواند به مدیریت بهتر کار  کمک کند.

انتهای پیام/