• 1400-09-04 17:40
  • کد محتوا:53486
محمدرضا فلاح نماینده شورای استان در شورای عالی استان‌ها شد 

محمدرضا فلاح، رییس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان، نماینده شورای استان در شورای عالی استان‌ها شد. 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، انتخاب هییت رییسه شورای عالی استان اصفهان با حضور استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی و سایر مدعوین جلسه شورای عالی استان اصفهان برگزار گردید.

بر اساس گفته سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان شوراهای اسلامی وظیفه دارند در چارچوب قوانین و ضوابط مصوب جاری نسبت به رصد و پیگیری دغدغه های عمومی جامعه با محوریت کاستن از فاصله میان مردم و مسئولان به نحو کارآمد کوشا باشند. 

بر همین اساس جواد توحیدی راد از شهرستان آران و بیدگل به عنوان رئیس شورای عالی استان، علی‌حسین صمیمی به عنوان نائب رئیس، حسن اسدی از نائین و علیرضا قاسمی از داران به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم و مهدی اسماعیلی از لنجان به عنوان سخنگوی شورای اسلامی استان انتخاب گردیدند. 

همچنین محمدرضا فلاح از اصفهان، محمدرضا اسدی از تیران و کرون و مسیب توازیانی از فریدون شهر به عنوان نماینده در شورای عالی کشور و مهدی محمدی از دهاقان به عنوان نماینده در هیات حل اختلاف شورای اسلامی استان با رای گیری مستقیم حاضران انتخاب گردیدند. 

انتهای پیام/