• 1400-10-23 17:27
  • کد محتوا:53862
برای رفع معضل موزاییک سازان منطقه دو تصمیم گیری می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اينکه درصدد هستیم مشکلات و چالش‌های منطقه ۲ را با کمک اعضای شورای شهر بررسی و در جهت رفع آنها گام برداریم، گفت: پیرامون مشکلات موزاییک سازان و صافکاران در این منطقه تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی در بازدید از پروژه‌های شهری منطقه ۲ شهرداری‌ اصفهان اظهار داشت: دراین بازدید از نزدیک با مشکلات و معضلات منطقه دو آشنا شدیم، البته ما کمیته های نظارتی در شورای شهر داریم که هر هفته در یکی از مناطق شهرداری حضور یافته و مشکلات را حل و فصل می کنند.

وی افزود: درصدد هستیم مشکلات و چالش‌های منطقه را با کمک اعضای شورای شهر بررسی و در جهت رفع آنها گام برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: اجرا نشدن کامل طرح تفصیلی همچون گذرگاه‌ها، خیابان و کندروها و پروژه های بزرگی که کاربری کشاورزی دارند و به صورت لاینحل در منطقه دو شهرداری باقی مانده و همچنین وجود بافت فرسوده از جمله معضلات و چالش‌های این منطقه محسوب می‌شود که دراین بازدید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری اصفهان در سنوات گذشته، گروه مشاوری انتخاب کرده است که برای وضعیت اراضی کشاورزی در منطقه 2، 9 و 11 شهرداری طرح هایی ارائه دهد، که در این جلسه امروز قرار شد در جلسه دیگر این طرح ها را بررسی و مشاهده کنیم که آیا این طرح ها ظرفیت سرمایه گذاری دارد یا  خیر.

نورصالحی افزود: همچنین اراضی محله شمس آباد که در منطقه دو شهرداری اصفهان وجود دارد و از سال ها قبل طرح کاربری داشته است، را بررسی خواهیم کرد و پیرامون مشکلات موزاییک سازان و صافکاران در این منطقه تصمیم گیری خواهد شد.

وی متذکر شد: این قبیل مشکلات در منطقه، از جمله معضلاتی است که شهرداری به تنهایی توانایی انجام آن را ندارد و حتما باید نهادهای حاکمیتی در راس آن استانداری، ،جهادکشاورزی و اداره راه و شهرسازی  پای کار باشند، لذا قرار جلسه‌ای مشترک با مسئولان این نهادها تعیین شد تا با حضور آنها از حریم مشخص شده در منطقه دو شهرداری اصفهان بازدید به عمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار امیدواری کرد: برای سال 1401 مجموعه اقدامات خوب و مبارکی برای منطقه دو شهرداری اصفهان در راستای تحول رقم بخورد.

انتهای پیام/