• 1400-01-29 16:56
  • کد محتوا:2204

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و معاونان او درخواست کرد که جلسات زیادی در شرایط کرونایی برگزار نکنند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، عباسعلی جوادی امروز (یکشنبه) در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و معاونان او خواستارم که جلسات زیادی در شرایط کرونایی برگزار نکنند زیرا در حال حاضر شاهد افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس هستیم بنابراین باید همه کمک کنیم تا از این شرایط سخت خارج شویم.

وی با بیان این که اکنون قابلیت انتقال این ویروس بالا بوده و برگزاری جلسات و تجمعات آمار مبتلایان این بیماری را افزایش خواهد داد، افزود: شهروندان با توجه به هوشمندسازی بسیاری از امور می‌توانند از این طریق کارهای مربوط به شهرداری را انجام دهند تا در این شرایط کمتر شاهد حضور و تجمع مردم در شهرداری‌ها باشیم.

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: باید اقدامات در این راستا اولویت داشته باشد تا تجمعات را کاهش دهد؛ اعضای شورای شهر نیز به عنوان نماینده مردم باید این موضوع را پیگیری کنند زیرا اگر اقدامات لازم برای حل این موضوع نشود قطعاً شاهد اتفاقات ناگواری خواهیم بود.